Полікарбонат>Зимовий сад з полікарбонату: насолоджуйтеся красою круглий рік

Зимовий сад з полікарбонату: насолоджуйтеся красою круглий рік

03.12.2019

Практично кожна господиня бажає обставити квартиру кімнатними квітами. Але часто для цього не вистачає місця. Світ сучасних технологій пропонує чудовий вихід – зимовий сад з полікарбонату.

 

Які переваги конструкції зимового саду?

Сад з полікарбонатних листів не займатиме площу будинку або квартири. Його можна “прилаштувати” до приміщення. І якщо ви думаєте, що в будинку стане менш затишно і тепло, то помиляєтеся. Листи полікарбонату, як раз навіть навпаки, зможуть утримувати в приміщенні тепло. Вони володіють високими теплоізоляційними характеристиками, а якщо конструкцію з них ще й наповнити живими квітами, то затишок вашого будинку буде зашкалювати. Ніяких продувань і втрат тепла. А кімната, суміжна із зимовим садом, стане набагато світліше.


Існує безліч різновидів полікарбонату. Для установки оранжереї або зимового саду підійде, скажімо, Lexan Thermoclear Plus. Він володіє відмінними властивостями. Для такої мети краще вибрати стільниковий полікарбонат 5-стінний, 4-камерний. Його зазвичай використовують для побудови теплиць, так що для зимового саду він підійде як ніякий інший краще.


Також варто згадати, що звести таку конструкцію дуже просто. Полікарбонатні панелі легкі і міцні, а це істотно спрощує монтаж. Вони виглядають красиво і мають хорошу герметичність, яка забезпечує не тільки теплоізоляцію, але і не пропускає шум з вулиці. Полікарбонат – це матеріал екологічно чистий, здатний прослужити довгі роки і коштує відносно недорого.

Звести зимовий сад? Звертайтеся в “Оскар Груп”!

Компанія “Оскар Груп” сьогодні є одним з найбільш просунутих реалізаторів полікарбонату в Україні. У складі її команди досвідчені фахівці, які не просто забезпечать вас якісною продукцією, але зможуть здійснити монтаж листів. Зимові сади і оранжереї їм теж по зубах. Звертайтеся, і нехай ваші зелені мешканці радують око і взимку і влітку.

А ще у нас варто купити монолітний полікарбонат на вібір.

Купить поликарбонат