Полікарбонат>Як зробити перегородки із полікарбонату?

Як зробити перегородки із полікарбонату?

30.06.2022
Как сделать перегородки из поликарбоната?

Полікарбонатні перегородки – у чому їх переваги?

Переваги, які має полікарборнат, звели цей матеріал у ранг одного з найпопулярніших при будівництві теплиць і навісів. Не менш затребуваним він і для оздоблення житлового приміщення, офісів, зокрема, для спорудження різноманітних перегородок.

Полікарбонатні листи легкі, завдяки чому з ними просто працювати: транспортувати, переносити та монтувати. Вони добре переносять температурні коливання, дії миючих засобів та підвищену вологість. Тому полікарбонат – ідеальний матеріал для перегородок у ванну та інші місця, де не підходять чутливі до вологи конструкції з дерева.

За міцністю цей полімерний матеріал у багато разів перевершує скло, завдяки чому може стати його заміною при будівництві прозорих або напівпрозорих загороджень і ширм. Кімнатна пересувка з полікарбонатних листів може послужити як функціональним, так і декоративним елементом інтер’єру, наприклад, для відділення гардеробної або спальної зони. Конструкції цього матеріалу дуже потрібні для зонування простору офісів. Таке рішення в інтер’єрі дозволяє візуально збільшити простір та максимально наповнити його світлом. До того ж, полікарбонат створює хорошу звуко- та теплоізоляцію.

Полікарбонатні листи бувають різної товщини та кольору, можуть бути стільниковими та монолітними, абсолютно рівними та рифленими, що дозволяє вибрати оптимальний варіант під будь-які потреби.

Сьогодні багато компаній пропонують купити готові офісні та міжкімнатні перегородки, для душових кабін, а також мобільні кімнатні ширми із стільникового полікарбонату. Але якщо докласти небагато зусиль, то перегородку для кімнати, офісу, душу або зонування ванної можна зробити власними руками. Таке рішення дозволяє не тільки неабияк заощадити, а й зробити конструкцію потрібних для себе розмірів.

Зробити душову перегородку з полікарбонату своїми руками: керівництво

Щоб зробити своїми руками ширму з полікарбонату в квартирі, наприклад, для душу або в кімнату, або ж побудувати напівпрозору перегородку для офісу, знадобляться листи вибраного матеріалу, кріпильний профіль, канцелярський ніж, болгарка, шуруповерт.</

>

Душева ширма, як і будь-яка інша з полікарборнатних листів, конструюється за ідентичним принципом – у три етапи:

  • створення каркасної основи;
  • вирізка заготовок із полікарбонатного матеріалу потрібної форми та розміру;
  • монтаж профільних планок на основу, після чого в їх пази вставляють полікарбонатні деталі.

Якщо важливо створити герметичність стиків (у разі, коли ширми призначаються в душові), пази зсередини слід обробити герметиком. Якщо для конструкції використаний стільниковий полікарбонатний матеріал, то щоб уникнути проникнення всередину плит бруду, пилу та вологи на зовнішні краї матеріалу варто надіти захисні заглушки.

Перегородка з полікарбонату: купити чи зробити самостійно?

Купити або зробити своїми руками розсувні перегородки із стільникового або монолітного полікарбонату для душової кабіни – кожному вирішувати самостійно, як і вибирати, якого кольору буде перегородка, чи буде полікарбонат монолітний чи стільниковий. Але тепер ви точно знаєте, як за бажання спорудити таку конструкцію самостійно. А в нашому асортименті ви завжди знайдете красиві, міцні та довговічні листи полікарбонату, з яких вийдуть відмінні сантехнічні, міжкімнатні або офісні перегородки .